Akumulatory Jenox. Dla wymagających

Kategoria: Blog

Akumulatory Jenox

Wysokiej klasy akumulatory Jenox do wszystkich typów pojazdów to zaawansowane technologicznie urządzenia. Cechuje je staranny dobór najlepszych surowców, znakomite parametry eksploatacyjne i utrzymanie wysokich standardów produkcji. Niezawodność akumulatorów Jenox to efekt pracy najlepszych fachowców i działań badawczo-rozwojowych. Ze względu na zróżnicowane parametry techniczne i przeznaczenie w ofertę akumulatorów Jenox wchodzi 5 serii produktów: Gold, Classic, Hobby, Super Heavy Duty i Super Vibration Resistance.

Seria Gold

Akumulator Jenox Gold jest przeznaczony do nowoczesnych pojazdów, które wymagają obsługi dużej liczby odbiorników i zwiększonej mocy rozruchowej. Gwarantuje on uruchomienie silnika nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest bezobsługowy ze względu na zminimalizowanie zużycie wody. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Akumulator jest produkowany w technologii Calcium-Calcium, co oznacza, że elektrody pozytywne i negatywne są zrobione na podstawie stopy wapniowej. Kolejne atuty serii Gold to: minimalne samowyładowanie, wydłużony czas użytkowania, optymalna geometria kratki i większa rezerwa pojemności. Produkt posiada wieczko z systemem labiryntowym, które zapobiega wyciekowi elektrolitu i z wkładkami przeciwwybuchowymi. Jest wyposażony we wskaźnik naładowania, tzw. magic eye.

Sprzęt specjalnego przeznaczenia

W serii akumulatorów Jenox są produkty specjalnego przeznaczenia, takie jak: Hobby, Super Heavy Duty i Super Vibration Resistance. Akumulator Hobby jest stworzony w najnowszej technologii dla pojazdów i sprzętów rekreacyjnych. Doskonale sprawdza się w jachtach, motorówkach, samochodach campingowych czy łodziach z napędem elektrycznym ze względu na odporność na głębokie wyładowania. Hobby zostało stworzone do eksploatacji na lądzie i w wodzie. Akumulatory Super Heavy Duty są wykonane w technologii hybrydowej. Służą pojazdom z silnikami o dużej mocy, które pracują w trudnych warunkach terenowych jak samochody ciężarowe czy autobusy. Akumulator Super Vibration Resistance jest dedykowany dla pojazdów specjalistycznych lub ciężarowych. Technologia SVR umożliwia pracę nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.